درباره شرکت

شرکت دانش بنیان
پترو دوار کیش

فعالیت حرفه‌ای شرکت دانش بنیان پترو دوار کیش، از سال ۱۳۹۲ در زمینه خدمات طراحی مهندسی، تولید انواع ماشین‌آلات دوار، قطعات یدکی و ساخت تجهیزات مربوطه در حوزه‌ی صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و انرژی آغاز گردیده است. شرکت پترو دوار کیش، در سال ۱۳۹۵ اقدام به انتقال دانش ارزشمند ساخت کمپرسور و ماشین آلات دوار به کشور، تأسیس و تجهیز کارخانه‌ای تخصصی و فوق پیشرفته در منطقه ویژه اقتصادی و انرژی پارس واقع در عسلویه نموده و همچنین توانسته است با یاری خدا و تلاش صنعتگران و متخصصان این مرز و بوم موفق به دریافت گواهی دانش بنیان، پروانه بهره‌برداری ساخت انواع کمپرسور و همچنین اخذ گواهینامه‌های مختلف استاندارد بین‌المللی برای طراحی و ساخت انواع کمپرسور و قطعات مربوط به ماشین‌آلات دوار شود. این کارخانه در سال ۱۳۹۹ به عنوان سرمایه‌گذار نمونه در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس برگزیده و توسط ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران به صورت رسمی افتتاح گردید. از دیگر خدمات قابل ارائه توسط متخصصان این شرکت می‌توان به نصب، راه‌اندازی، اورهال و تعمیر و نگهداری کلیه ماشین‌آلات دوار اشاره نمود.
شرکت پترو دوار کیش با پشتوانه متخصصین، مهندسین و صنعت‌گران خود از دانش روز و پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌ها بهره برده تا در صنعت کشور و عرصه بین‌المللی ایفاگر نقشی پیشرو در تولید، تجهیز، تعمیر و نگهداری ماشین‌آلات دوار در حوزه‌ی نفت، گاز و پتروشیمی باشد.

کارخانه شرکت پترو دوار کیش​

کارخانه پترو دوار کیش پس از سال‌ها ارزیابی و شناخت بازار و تحلیل تقاضا، با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس با هدف بومی‌سازی ساخت انواع کمپرسور‌ها و قطعات یدکی و از طریق انتقال دانش و فناوری روز دنیا احداث و تجهیز گردیده است. این مجموعه در سال ۱۳۹۵ با مساحتی بیش از ۵۰۰۰ متر مربع و مجهز به پیشرفته‌ترین ماشین آلات فنی فعالیت خود را آغاز نموده است.

زمینه های فعالیت

خانواده پترو دوار کیش متشکل از ۱۴۰ پرسنل متخصص در زمینه‌های مختلف از جمله طراحی و مهندسی، ساخت و تولید، کنترل کیفی، نصب و راه‌اندازی و بازرگانی می‌باشد و این شرکت با اتکا بر دانش، تعهد و تجربه نیروی انسانی خود در مسیر اهداف پیش‌بینی شده گام برمی‌دارد.
متخصصان مجرب شرکت دانش‌بنیان پترو دوار کیش ضمن بهره‌گیری از سال‌ها تجربه عملی در زمینه تجهیزات دوار از فارغ التحصیلان معتبرترین دانشگاه‌های داخلی و بین‌المللی بوده و با شرکت در دوره‌های متعدد تخصصی موفق به کسب گواهینامه‌های بین‌المللی گردیده‌اند.